Skocz do zawartości

Kowalstwo - gdzie znaleźć surowce do elfickich itemów?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

d4m4in

d4m4in

Przybysz

• Użytkownicy
  • 22 postów
Witam,
Mam już trochę rozwiniętą postać (16 lvl), ale jeszcze nie widziałem kopalni z tymi surowcami do elfickich itemów. Tak samo z rtęcią. Mógłby ktoś podzielić się doświadczeniami i mnie naprowadzić? Wiem że są w sklepach, ale ok. 300 złota za 1 sztabkę jest nie na moje fundusze :) No i nawet rtęci nie mają. Swoją drogą - da się zrobić sztabkę rtęci w temperaturze pokojowej? 0.o

ZaroS

ZaroS

Przybysz

• Użytkownicy
  • 35 postów
Może to pomoże. Zrób pause, aby zobaczyć gdzie to na mapie leży.

http://www.youtube.c...h?v=84PnXuIq4Dw
http://www.youtube.c...h?v=t6EyLDQHKg0

Miłego wydobywania.

d4m4in

d4m4in

Przybysz

• Użytkownicy
  • 22 postów

Wyświetl postUżytkownik ZaroS dnia Nov 18 2011, 16:47 PM napisał

Może to pomoże. Zrób pause, aby zobaczyć gdzie to na mapie leży.

http://www.youtube.c...h?v=84PnXuIq4Dw
http://www.youtube.c...h?v=t6EyLDQHKg0

Miłego wydobywania.
Wielkie dzięki :) Jak znajdę coś od siebie to też wrzucę.

Amras

Amras

Bywalec

• Użytkownicy
  • 129 postów
Ja latałem za rtęcią do wszystkich aktualnie dostępnych kowali i sklepikarzy z bronią itd. Było słabo (oczywiście m.in., iż nie odkryłem jeszcze wszystkich większych miast). Potrzebuje jeszcze jedną sztabkę do wykonania miecza. Też będę musiał w wolnym czasie wybadać w/w lokacje. D4m4in, jeśli już je sprawdzisz, daj znać :)

d4m4in

d4m4in

Przybysz

• Użytkownicy
  • 22 postów
Tutaj są wypisane chyba wszystkie lokacje, z wszystkimi surowcami.

Kazak77

Kazak77

Przybysz

• Użytkownicy
  • 19 postów
Tutaj jest o wiele więcej, razem z liczbą żył rud w konkretnych kopalniach.

kapibaar

kapibaar

Obcy

• Użytkownicy
  • 1 postów
Przecież tam można wydobywać tylko żelazo. Czy to moja wersja jest zbugowana?

edit.

dobra, juz nie ważne, zamuliłem, kopalnie rtęci jest obok :/

Użytkownik kapibaar edytował ten post 22-11-2011, 20:13

Medival

Medival

Bywalec

• Użytkownicy
  • 218 postów
Witam.

Kto ma wiedzę kopalnianą na tyle obszerną, że może wskazać mi miejsce owego surowca (Quicksilver Ore) ?
Kurcze kupcy w Białej Grani nie mają ...

Dzięki za pomoc

tomciopogromcio

tomciopogromcio

Bywalec

• Użytkownicy
  • 195 postów
ja to mam, ale nie wiem skąd, gdzieś leżało, zarówno sztabka jak i ruda :P. Ale w bardzo małej ilości. A co sie z tego robi bo nie sprawdzałem?

Medival

Medival

Bywalec

• Użytkownicy
  • 218 postów
Potrzebuje do Elven armor i sztyletów - nie wiem czy dobrze napisałem.

Amras

Amras

Bywalec

• Użytkownicy
  • 129 postów
W linku jaki daje poniżej, masz już stary, istniejący temat w którym dzielimy się lokalizacją rtęci (quick silver):
http://www.skyrim.pl...?showtopic=7820

W późniejszym etapie gry, znajdziesz kilka sztabek nawet i w Białej Grani. Ale to i tak będzie za mało (znaczy się: w zależności ile itemów masz zamiar stworzyć), i trzeba się wówczas wybrać na łowy do innych miast. Ja osobiście jeszcze w tych kopalniach nie byłem - zakupiłem potrzebne mi sztabki u handlarzy.

Użytkownik Amras edytował ten post 23-11-2011, 14:27

Medival

Medival

Bywalec

• Użytkownicy
  • 218 postów
Dzięki wielkie
Nie wiedziałem o takim polskim tłumaczeniu:)

tomciopogromcio

tomciopogromcio

Bywalec

• Użytkownicy
  • 195 postów
No tak się to tłumaczy, dobrze jest przetłumaczone, ja bym po prostu nie pomyślał, że elfie pancerze są zrobione z rtęci :P. A tak jeszcze dopiszę, że na 28 levelu ktory mam mogę już kupić 4 sztabki rtęci w białej grani w sklepie "u amazonki", no ale jak walisz elficką to pewnie takiego levelu jeszcze nie masz :P.

NewRedemption

NewRedemption

Przybysz

• Użytkownicy
  • 47 postów
Temat już był :) to raz. Dwa proszę pozycję surowca http://elderscrolls....Quicksilver_Ore.
Pozdrawiam.

P.S. ja osobiście nie kułem elfickich, ale jak wbiłem na jakas ambasade czy cos powalczyc to zmuszony bylem w lekkiej takiej chwilke polatać. słusznie i fajnie wyglada;)
Osobiście polecam jednak wydobycie surowca :) taniej was wyjdzie dostać cos za free:) płacąc za sztabki przeplacacie strasznie :) a blisko miasta orków polecam ich kopalnie :0 od chu...a i jeszcze troche ebonu :0 który jak wiemy ma swą cene:) i zbroje z niego również;) starczy na duzo ebonowych lub daedrycznych zabawek :) Kowale górą :) hehe

Pzdr jeszcze raz.

// Połączyłem tematy (JanEP09)

Użytkownik JanEP09 edytował ten post 23-11-2011, 21:39

Maggabi

Maggabi

Przechodzień

• Użytkownicy
  • 63 postów

Wyświetl postUżytkownik Medival dnia Nov 23 2011, 13:36 PM napisał

Potrzebuje do Elven armor i sztyletów - nie wiem czy dobrze napisałem.

player.additem 0005ACE2 10 - masz 10 rudy
player.additem 0005ADA0 10 -         10 sztabek

czilson

czilson

Obcy

• Użytkownicy
  • 2 postów
Ja mam jakiś problem chyba ...  bo wszędzie gdzie patrze na yt i innych stronach gdzie jest rtęć do elfickich itemków to zamiast owej rtęci mam rude żelaza i niewiem czy jestem głupi i o czymś niewiem czy gra mnie oszukuje. z góry dzięki za pomoc

Rosveen

Rosveen

Obywatel

• Weterani

• 793 postów

Wyświetl postUżytkownik czilson dnia Jul 5 2012, 14:59 PM napisał

Ja mam jakiś problem chyba ...  bo wszędzie gdzie patrze na yt i innych stronach gdzie jest rtęć do elfickich itemków to zamiast owej rtęci mam rude żelaza i niewiem czy jestem głupi i o czymś niewiem czy gra mnie oszukuje. z góry dzięki za pomoc
A które konkretnie przedmioty masz na myśli i jakie przepisy na nie widzisz w kuźni? Do wytworzenia elfickich pancerzy potrzebujesz kamienia księżycowego, żelaza i skóry. Do broni używasz tamtych trzech + rtęci.

czilson

czilson

Obcy

• Użytkownicy
  • 2 postów

Wyświetl postUżytkownik Rosveen dnia Jul 5 2012, 15:35 PM napisał

A które konkretnie przedmioty masz na myśli i jakie przepisy na nie widzisz w kuźni? Do wytworzenia elfickich pancerzy potrzebujesz kamienia księżycowego, żelaza i skóry. Do broni używasz tamtych trzech + rtęci.

Przepisy mam takie jakie powyżej wymieniłeś ale ogólnie chodzi o to że tam  wg moich żródeł powinna być rtęć to zamiast niej jest żelazo

Karpik777

Karpik777

Arystokrata

• Weterani

• 6874 postów
Z modów korzystasz?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users