Skocz do zawartości

jezyk polski

11 odpowiedzi w tym temacie

Gość_Szajba_*

Gość_Szajba_*
  • Goście
mam oryginalna gre, zainstalowala sie sama o nic nie pytajac, pojecia nie mam jak zmienic jezyk na polski, dubbing czy napisy, bez roznicy, ale nie moge znalez takiej opcji. nawet grzebalem w plikach ini zmieniajac english na polish, lecz bez skutku. jakies wskazowki?

Ninraad

Ninraad

Obcy

• Użytkownicy
  • 6 postów

Wyświetl postUżytkownik Szajba dnia Nov 11 2011, 09:24 AM napisał

mam oryginalna gre, zainstalowala sie sama o nic nie pytajac, pojecia nie mam jak zmienic jezyk na polski, dubbing czy napisy, bez roznicy, ale nie moge znalez takiej opcji. nawet grzebalem w plikach ini zmieniajac english na polish, lecz bez skutku. jakies wskazowki?
U mnie ten sam problem. Przy początku instalacji wybór jej języka i to... ostatni wybór jaki jest w ciągu całej instalacji, a gra jest po angielsku.

TomBrightblade

TomBrightblade

Szlachcic

• Weterani

• 1829 postów
Trza w Steam otworzyć Bibliotekę, kliknąć prawym przyc.myszy na Skyrim, wybrać właściwości, zakładka Język i tam ustawić język.

ALE jak się wybierze jęz.polski, to steam będzie jeszcze pobierał dodatkowe 3 GB danych, więc jak ktoś nie chce czekać, tylko pograć w wersję angielską, to lepiej nie zmieniać języka na polski

Ninraad

Ninraad

Obcy

• Użytkownicy
  • 6 postów

Wyświetl postUżytkownik TomBrightblade dnia Nov 11 2011, 09:57 AM napisał

Trza w Steam otworzyć Bibliotekę, kliknąć prawym przyc.myszy na Skyrim, wybrać właściwości, zakładka Język i tam ustawić język.

ALE jak się wybierze jęz.polski, to steam będzie jeszcze pobierał dodatkowe 3 GB danych, więc jak ktoś nie chce czekać, tylko pograć w wersję angielską, to lepiej nie zmieniać języka na polski
no to widzę problem właśnie tutaj:
Dołączona grafika

k problem się rozwiązał. Po około 10-15 min otwartego okna właściwości pojawiły się kolejne języki do wyboru :)

Użytkownik Ninraad edytował ten post 11-11-2011, 08:04

TomBrightblade

TomBrightblade

Szlachcic

• Weterani

• 1829 postów
A pobiera teraz jeszcze dodatkowe jakieś 3 GB?
Bo ja narazie jestem na etapie ściągania samej aktualizacji :(

Ninraad

Ninraad

Obcy

• Użytkownicy
  • 6 postów

Wyświetl postUżytkownik TomBrightblade dnia Nov 11 2011, 09:10 AM napisał

A pobiera teraz jeszcze dodatkowe jakieś 3 GB?
Bo ja narazie jestem na etapie ściągania samej aktualizacji :(
Tak, pobiera się 3012MB, ale akurat to u mnie nie jest problemem :)

Dołączona grafika

Użytkownik Ninraad edytował ten post 11-11-2011, 08:15

Gość_Goć_*

Gość_Goć_*
  • Goście
Powiedz mi gdzie ty masz tą polską wersje bo siedzie z otwartym oknem 4 godziny i nic się nie pojawiło...

Dragmaru

Dragmaru

Bywalec

• Użytkownicy
  • 189 postów
  • Argonianin
Czyli jak jutro kupię w Empiku grę, to żeby móc pograć w polską wersję (polskie napisy + polski dubbing) będę musiał dociągać jeszcze 3 GB?? Jest opcja gry z angielskim dubbingiem i polskimi napisami jak było w poprzednich wersjach TES?

Gość_Goć_*

Gość_Goć_*
  • Goście
Czy jeśli kupie przez steama mogę pobrać wersje PL ?

Parobek

Parobek

Przybysz

• Użytkownicy
  • 11 postów
Macie tu panowie opis wcale nie trzeba ściągać 3 gb wystarczy w instalacji wybrać język Polski a później w Steamie zmienić prawym przyciskiem klikając w bibliotece.I wtedy ściągniecie tylko 1, 6 gb i pogracie A tu link który was zainteresuje PUNKT 4 >>> JAK USTAWIĆ POLSKĄ WERSJE!!!!<<<<

Użytkownik Parobek edytował ten post 11-11-2011, 18:50

Gość_Przypysz_*

Gość_Przypysz_*
  • Goście
czemu jak ja daje właściwości to nie mam języka polskiego

Minamir

Minamir

Obywatel

• Użytkownicy
  • 650 postów
  • Dunmer
  • Gracz
  • Fan Skyrim

Wyświetl postUżytkownik Przypysz dnia 30-05-2015, 13:22 napisał

czemu jak ja daje właściwości to nie mam języka polskiego

Gdzie kupiłeś grę? Język polski jest dostępny tylko w przypadku zakupu z polskiej dystrybucji (np. pudełko) lub bezpośrednio przez Steam. Klucze kupione w zagranicznych sklepach lub na Allegro, mogą nie posiadać polskiego języka..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users